Vážení zákazníci, 30.4. ZAVÍRÁME naší online-maloobchodní prodejnu, využijte poslední možnost nákupu se slevou 15% na celý sortiment - uplatněte slevový kód ML-DUBEN.

Doprava a platba

Voice

"S dopravou a platbou je to u nás opravdu jednoduché: stačí objednat alespoň za 590,-Kč a máte doručení až na Váš stůl zcela zdarma a navíc v bleskové rychlosti. Vyzkoušejte nás!"

 

Pro Vaše objednávky můžete využít komfortní doručení kurýrní službou GLS, která je při nákupu nad 590,- Kč zcela ZDARMA, jinak za drobný poplatek 69,-Kč. Je-li však Vaše objednávka s velmi nízkou hodnotou do 190,-Kč, přepravné již nemůžeme více dotovat a činí 89,- Kč. 

Zvolíte-li platbu bankovním převodem nebo platební bránou GoPay, nezaplatíte za Váš nákup ani korunu navíc. Chcete-li platit až při převzetí, za drobný poplatek 21,-Kč je připravena možnost platby dobírkou

Doručení na Slovensko je zpoplatněno plovoucím tarifem podle velikosti objednávky a vždy se ho dozvíte ve 2. kroku před odesláním objednávky. Dobírka na Slovensko je za poplatek 35,-Kč.

Osobní vyzvednutí je samozřejmě bez poplatku, zboží z Vaší objednávky pro Vás budeme rezervovat 3 pracovní dni a můžete si ho vyzvednout v naší prodejně.  K platbě můžete využít všechny dostupné možnosti (bankovní převod předem, online platbu) anebo úhradu až na místě při převzetí v hotovosti nebo platební kartou.