Další speciality

Ovoce a zas jen ovoce! Takové je neodolatelné želé: Jemné a s intenzivním aroma, díky vysoce koncentrované dužině a pečlivému výběru vytlačovaného ovoce a esenciálních olejů. Leone nepoužívá mražené, sušené či jiné šťávy. Garantuje tak skutečnou autenticitu ovocného želé. Výroba v malých sériích zajišťuje stálou čerstvost výrobku!

Originální bonbony, dropsy, plněné a žvýkací bonbony nezapomenutelné chuti dětství a opravdové cukrářské umění značky Leone tu ukazuje svých tisíc tváří... Starodávná a vytříbená cukrářská tradice 19. století znovu ožívá ve sladkých specialitách.

Představujeme legendární výjimečné žvýkací bonbony Gummy! Vyrábí se dle tradice pouze s kordofanskou arabskou gumou a s pečlivým výběrem těch nejlepších esencí. Arabská guma (100% přírodní vlákna) je přírodní rostlinný produkt, prosakující z kmene a větví stromů akácie, který má výhodu nepatrné kalorické hodnoty.

Nejprodávanější

x2175 sugarfree bonbony mata
99 Kč

Jemná a přitom výrazná neobyčejná piemontská máta peprná v neobvyklém bonbónu bez cukru! Okouzlí a zaujme na první ochutnání.

Detail
Kód: 2175
X195 tavolette mata
82 Kč

Originální mátové "tablety" vyráběné původní technologií v sobě ukrývají opravdu silnou mátovou chuť!

Detail
Kód: 195
X713 bonbony fialky
78 Kč

Dropsy Fialky s opojnou vůní plné sladkých snů. Přináší intenzivní aroma díky přírodním ingrediencím bez lepku a umělých barviv, vyrobené původní starodávnou technologií.

Detail
Kód: 713
X2702 bonbony fialka krabice
172 Kč

Jarní fialky osvěží a rozjasní celý den! Intenzivní aroma díky přírodním ingrediencím bez lepku a umělých barviv, vyrobené původní starodávnou technologií.

Detail
Kód: 2702
X716 bonbony malina
89 Kč

Intenzivní aroma díky přírodním ingrediencím bez lepku a umělých barviv, vyrobené původní starodávnou technologií. Lesní maliny si podmaní Vaše smysly!

Detail
Kód: 2162
x3509b sugarfree zvykaci bonbony propolis
69 Kč

Tradiční výrobní postupy s ohledem na ty, kdo nemají rádi cukr a umělá sladidla. Přírodní, intenzivní chuť propolisu zujme na první ochutnání!

Detail
Kód: 3509
x610b sugarfree zele
154 Kč

Jemné želé s použitím rostlinných sladidel je velmi dobře snášeno i diabetiky - netříděná směs sicilský pomeranč, středomořský citron, lesní jahoda a borůvka - to je opravdová chuť!

Detail
Kód: 610

Cena

1542
11542

Značky

Info

Položek k zobrazení: 53
X713 bonbony fialky Kód: 713
Nahoru
Další produkty
Stránka 1 z 3 | 53 položek celkem